TTR Bilişim Hizmetleri Turizm ve
Metal Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Merkez Adres:
Mümindere Yolu Rüstemoğlu Apt.
NO: 42/12 S.Cedit - Kadıköy / İstanbul

Ticaret Sicil Numarası:
537993

Mersis No:
3663 8429 8429 2590

Bu web sitesi çerezleri kullanıyor.

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için çerezleri kullanıyoruz. Ayrıca sitemizi kullanımınıza ilişkin bilgileri, sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla, onlara sağladığınız veya hizmetlerini kullanmanız sonucunda topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilecek şekilde paylaşıyoruz.

Gerekli
Tercihler
İstatistik
Pazarlama
Hizmetler

MTHS

MTHS Bağımsız denetime tabi sermaye şirketleri için 2013 yılında zorunlu kılınan, Türkçe web sitesi üzerinde “ Bilgi Toplumu Hizmetleri ” adı ile özgülenmiş olan hizmettir.

MTHS

MTHS Sağlayıcı,( Merkezi Veri Tabanı Hizmet Saglayıcı )

TTR Bilişim Hizmetleri olarak 2000 li yıllardan beri internet tabanlı hizmetler üretmak amacıyla kurulmuş bir bilişim şirketiyiz. Özellikle web sitesi tasarımı, ağırlıklı hizmet alanımız olarak ifade edilebilir. Bu konuda özel ve kamu olmak üzere birçok firmaya çözümler sağlamış bulunmaktayız.

MTHS yada MTHS Hizmeti olarak anılan hizmet Bağımsız denetime tabi sermaye şirketleri ana sayfasında " Bilgi Toplumu Hizmetleri " başlığı ile bağlantı sağlanan yazılımı ifade etmektedir. 


Bilindiği üzere 2013 yılından itibaren Yeni ticaret kanununda yapılan değişiklik sonrası Denetime tabi Sermaye şirketlerinin web sitelerinde bir takım bilgilerin MTHS yazılımı üzerinden yayınlanması gerekmektedir. Hali hazırda web tasarım şirketi olmanın verdiği tecrübe ile yapılan web tabanlı yazılımlara MTHS Yazılımını da ekleyerek MTHS Sağlayıcı olarak 2013 yılından beri hizmet vermekteyiz.

MTHS yazılımı, ciddi bir yazılım tecrübesi, e-imza eklentileri gibi farklı konularda uzmanlık gerektiren bir yazılımdır. Yazılım sürekli değişen e-imza formatları ile uyumlu çalışacak şekilde güncel tutulmadır. Ayrıca yazılım e-arşivleme ile kayıtlı tüm dataları da güvenli bir şekilde e-arşivlemektedir. Bu konuda MTHS Yazılımı siber güvenlik testleri, e-imza atma ve e-imza doğrulama testlerine tabi tutularak başarıyla da bu testleri geçebilmelidir.TTR Bilişim Hizmetleri olarak Sahip olduğumuz web sitesi tasarımındaki tecrübe ile geliştirmiş olduğumuz kullanıcı dostu MTHS Yazılımı ile MTHS Sağlayıcılığı konusunda Bakanlık tarafından MTHS Faaliyeti izin belgesi verilmiş bir MTHS Sağlayıcı firmayız. Web tasarım şirketi olmanın verdiği avantajların tamamını MTHS Hizmetinin kullanıcı sitelerine nasıl daha kolay adapte edilebileceği konusunda kullanarak , çok kolay şekilde web sitenize adapte edebileceğiniz bir formatta hazırlamış bulunuyoruz.

MTHS Hizmetimizden yararlanan müşterilerimiz, kendi web sitelerine MTHS Hizmeti eklentisini kendileri yapabileceği gibi FTP şifrelerini vermeleri durumunda ÜCRETSİZ OLARAK MTHS eklentisini web sitelerine adapte edebilmekteyiz. MTHS Hizmeti, sadece web sitesine uygulanan bir eklenti olmanın ötesinde sürekli bilgi yüklenmesi gereken bir yazılımdır. Bu nedenle yüklenecek bilgiler, yükleme zamanları, gibi sorularınız için hizmeti kullandığınız sürece desteğe ihtiyaç duyulacaktır. TTR Bilişim olarak MTHS Hizmetine yaklaşımımız satış öncesi ve özellikle satış sonrası ihtiyaç duyulan desteğin doğru ( MTHS Yönetmeliklerine uygun ) ve zamanında müşterilere sunulmasıdır. Bu konuda MTHS yazılımımızı kullanan tüm müşterilerimizden takdir görmekteyiz. MTHS Firması seçiminde sadece satın alırken oluşan koşulların değil hizmeti kullanırken de ihtiyaç duyulacak desteğin düşünlmesi önemlidir. Bu bilinçle MTHS Hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.

Hizmetlere Dön +
MTHS MTHS MTHS
Copyright © 2024 - TTR Web Sitesi Tasarım Hizmetleri
Teklif Al